Parasole reklamowe na stoiskach producentów sprzętu AGD i RTV

Parasole reklamowe

Parasole reklamowe

W branży producentów sprzętu AGD i RTV panuje w dzisiejszych czasach bardzo silna konkurencja. Jest ona spowodowana rosnącymi oczekiwaniami klientów, które sprawiają, że producenci muszą podnosić poziom i jakość produktów. Ponadto też nie da się ukryć, że na rynku pojawia się coraz więcej firm produkujących sprzęt RTV i AGD, co także podnosi konkurencję. W związku z tym wiele firm zmuszonych jest prowadzić działania o charakterze marketingowym, zmierzające do pozyskiwania nowych klientów – odbiorców swoich wyrobów. Wśród działań tego typu wymienić można różne sposoby wykorzystania gadżetów reklamowych.

Najlepszymi gadżetami ze względu na wielość możliwych zastosowań są parasole reklamowe. Mogą one być wykorzystane m. in. przy stoiskach firmowych. W przypadku producentów sprzętu AGD i RTV stoiska takie są często na stałe rozstawione w centrach handlowych. Są także tymczasowe lub te, które ustawia się tylko na czas odbywania się imprezy plenerowej. Imprez takich w sezonie letnim organizuje się bardzo dużo.

Jak parasole reklamowe mogą być pomocne przy takich stoiskach? Przede wszystkim pełnią funkcję reklamową. Oznacza to promowanie i eksponowanie danego producenta poprzez nadruki umieszczone na powierzchni danego parasola. Dzięki temu, że powierzchnia ta jest duża, nadruki są z daleka widoczne, przyciągają zatem uwagę większej liczby potencjalnych klientów – nabywców danego produktu RTV lub AGD. Jeśli chodzi o same nadruki, mogą to być symbole firmy jak logo albo nazwa, ale także hasła reklamowe, slogany czy też różnorodne motywy graficzne, w tym przede wszystkim fotografie sprzętu RTV lub AGD.

parasole reklamowe pełnią także przy stoiskach drugą rolę. Jest nią ochrona pracowników stoiska przed złą pogodą, w tym przede wszystkim deszczem lub śniegiem. Oczywiście nie dotyczy to stoisk mieszczących się w centrum handlowym czy innym zadaszonym terenie. Jeśli stoisko jest wystawione na świeżym powietrzu, rola ta jest ważna, aby pracownicy stoiska mieli zapewnione dobre warunki pracy.