Czekoladki reklamowe z alkoholem

Czekoladki reklamowe

Czekoladki reklamowe

Szef ma imieniny, tata urodziny, a koleżanka dostała nową pracę? Mamy już prezent, ale nie mamy dodatku? We wszystkich tych przypadkach idealne będą czekoladki z alkoholem. Zamiast kwiatów i tradycyjnej bombonierki. Takie czekoladki są wykwintne, wyraziste i niepowtarzalne. Mocny smak sprawia, że na długo po zjedzeniu pozostawiają dobre wrażenie. Jeżeli będą wykonane według sprawdzonej receptury i jakościowo dobrej czekolady, możemy być pewni, że obdarowany będzie usatysfakcjonowany. Znakomitą puentą będzie duża kokarda na pudełku.

Wiśnie w czekoladzie to niezwykle popularne czekoladki reklamowe. Słodki smak wiśni, w połączeniu z mocnym trunkiem, to niebanalny duet, który zachwyci koneserów dobrego smaku. Wiśnie w likierze proponują nam między innymi firmy: Solidarność, Mieszko i Vobro.

Marka Wedel produkuje cieszące się uznaniem „Baryłki”. Znajdziemy tam cztery różne nadzienia (śmietankowe, wiśniowe, kakaowe oraz nadzienie o smaku adwokatowym). Idealne na zimowe wieczory.

Niezwykle oryginalne są czekoladki reklamowe wyglądem przypominające butelki alkoholu. A właściwie mini buteleczki. I to podobieństwo nie jest przypadkowe, bo we wnętrzu tych czekoladek reklamowych kryje się oryginalny trunek (na przykład słynne Malibu, czy Jack Daniels). Prawdziwy czekoladowy rarytas.

Na rynku dostępne są również czekoladki reklamowe o smaku wódki. Tego typu prezent lepiej wręczyć mężczyźnie. Kobieta bardziej będzie zadowolona z, wspomnianych na początku, wiśni w czekoladzie.

Pamiętajmy, że czekoladki z alkoholem sprawdzą się nie tylko w sytuacjach prywatnych. Na gruncie zawodowym również możemy z nich skorzystać. Takie czekoladki są w pewnym sensie wyrazem luksusu. Dobrym pomysłem jest wręczenie ich pracownikom z okazji jubileuszu firmy. A przy podpisywaniu umowy z nowym kontrahentem, obok długopisu, może stać miseczka z czekoladkami o mocniejszym wnętrzu.

Nie popadajmy więc w rutynę i od czasu do czasu wybierzmy czekoladki z alkoholowym nadzieniem. „Mocny” gadżet z pewnością przyniesie nam same korzyści, a zarazem miłe doznania.